Знайди свій спосіб вивчення мови

Універсальне рішення, що задовольнить усі твої потреби у вивченні мови. Досягай своїх цілей і отримуй задоволення від освітнього процесу завдяки персоналізованому плану навчання.

Варіанти навчання, які можна

персоналізувати відповідно до твоїх потреб:

— 01

Мовні курси

Вивчай лексику з реального життя та поринай у культуру — все завдяки тисячам компактних уроків. А наші спеціально створені унікальні ілюстрації допоможуть тобі легше запам’ятовувати слова та вирази.

App Language Courses

Спецкурси

Удосконалюй свої знання англійської мови, вибираючи один з наших спеціальних тематичних курсів, як-от «Бізнес» чи «Подорожі», або просто переглядаючи телесеріали.

Вебсайт і застосунок

Легко перемикайся між браузером і мобільним застосунком, щоб завжди мати доступ до своїх уроків і навчатися з комфортом.

Книжки

Вивчай нову лексику в контексті з поясненнями у книгах. Насолоджуйся читанням та вчись одночасно.

— 02

Заняття 1х1

Зосередься на своїх цілях. Вчися віч-на-віч із сертифікованими репетиторами й отримуй миттєвий зворотний зв’язок щодо свого прогресу, а також розвивай свою впевненість у використанні англійської.

languages.svg
Currently available only for English learners
1x1 Tutoring

Знайди свій темп

Скільки триватиме урок — 25, 50 чи 90 хвилин, — залежить тільки від тебе.

Персоналізований план

Отримай ефективний навчальний план, спеціально адаптований до твоїх потреб та мети вивчення мови.

— 03

Групові заняття

Вивчай мову разом з іншими учнями! Відчуй справжній командний дух. Долучайся до динамічного навчального середовища, щоб обмінюватися знаннями, висловлювати свої ідеї та підтримувати одне одного.

languages.svg
Currently available only for English learners
Group Lessons

Сертифіковані репетитори

Уроки проводять професійні викладачі, а отже ти можеш отримувати миттєвий зворотний зв'язок щодо свого прогресу.

Безоплатний розмовний клуб

Дискутуй на різноманітні теми з людьми з різних куточків світу та поліпшуй свої навички спілкування.

Малі групи

Вдосконалюй свої мовні навички разом з трьома іншими учнями, що володіють мовою приблизно на однаковому рівні з тобою.

Нас визнали авторитетні ЗМІ

Ми в списку рекомендованих ресурсів:

Вивчай найпоширеніші мови світу!

Відгуки учнів

4.5

Trust Pilot

trust_pilot
brazil_flag.png
lidia2 квітня 2023

Дивовижний застосунок для тих, кому потрібно вдосконалити лексику. Інтерфейс застосунку дуже зручний та практичний для навчання.

*Translated from english

4.5

App Store

app_store
flag2.png
Sandra R.4 грудня 2021

Класний застосунок! Насправді, я зараз займаюся на курсі по підготовці до IELTS. На ньому я не лише готуюся до іспиту, але й вивчаю нові правила граматики.

*Translated from english

4.5

Google Play

google_play
flag5.png
lola.lo12 квітня 2022

Дуже сподобалося навчання. Викладач допоміг розібратися у складних правилах граматики та збагатити лексику. Я досягла величезного прогресу за місяць.

*Translated from english

flag0.png
user23127 лютого 2022

Дуже якісні матеріали, анімації, навчальні методики, приклади вживання слів, ілюстрації, різні способи вивчення та запам'ятовування інформації.

*Translated from english

Promova у числах

15м

Завантажень

3+м

Підписників у Instagram

4,5

Рейтинг застосунку

28м

Пройдених уроків

Візьми Promova з собою

Спробуй зараз на сайті

Спробувати зараз

або завантажуй застосунок:

Наш підхід до вивчення мов:

 • - 01

  Персоналізований досвід

 • - 02

  Покрокове навчання під керівництвом

 • - 03

  Мультисенсорний підхід

 • - 04

  Безпечний простір для помилок

 • - 05

  Перевірені навчальні методики

 • - 06

  Використання ШІ та машинного навчання

Поширені запитання

Чим Promova відрізняється від інших вебсайтів для вивчення мов?

Ми — набагато більше, ніж просто веб-сайт! З нами ти можеш:

Ми постійно впроваджуємо нові зручні інструменти для учнів! З нами тобі більше не доведеться кудись їхати, щоб попрактикувати мову та повністю зануритися у навчання.

Користування Promova безоплатне?

Деякі з наших мовних онлайн-курсів безоплатні, розмовний клуб безоплатний і багато основних функцій були, є (і завжди будуть!) безоплатні. Однак, якщо ти серйозно налаштований на навчання, подумай про Promova Premium, який допоможе значно прискорити твій прогрес.

Крім того, багато учнів із задоволенням бронюють уроки з викладачем, щоб потренуватися та підвищити розмовну впевненість. Навчайся так, як тобі подобається, і пам'ятай, що веселощі — найважливіша частина успіху!

Наскільки швидко я зможу вільно володіти іноземною мовою?

Залежить від твоєї рідної мови, походження та здібностей. У середньому учням потрібно 500 годин цілеспрямованої практики, щоб освоїти мову, яка має спільне походження, і 1000+ для вивчення мов, які не мають спільної культури та загальних правил.

Можливо це неприємна відповідь, але це правда! Твій успіх залежить від часу та зусиль, які ти вкладаєш, і допомоги, яку отримуєш. Деякі люди можуть скоротити цей час наполовину завдяки самовідданості, мовним заняттям та регулярній практиці.

Ми пропонуємо тобі зосередитися на невеликих щоденних завданнях та коротких уроках від Promova, щоб досягти стабільного прогресу. Ти здивуєшся, скільки всього ти можеш вивчити всього за кілька місяців!

Чим наш підхід до навчання кращий за традиційні заняття?

Вивчення іноземної мови онлайн не є чимось новим, але до цього часу воно було обмеженим. Стандартні курси, нудні ігри в слова та загальні уроки не враховують усі твої індивідуальні потреби. Багато застосунків та платформ є лише доповненням до звичайних занять, оскільки вони не пропонують достатньо інструментів.

Ми вважаємо, що навчальні технології все ще знаходиться на ранній стадії розвитку та хочемо розвинути їх далі. Уяви собі, що ти матимеш можливість навчатися будь-де та будь-коли, практикуючись з носіями мови та отримуючи поради від професіоналів.

Ти зможеш вивчати будь-які теми та відстежувати прогрес у досягненні своїх особистих цілей. Звичайно, ти вивчатимеш ті ж правила граматики, що й усі інші, але робитимеш це так, як підходить саме тобі.

Що означає Promova?

Це українське слово «промова».

Promova також розбивається на два слова «про мову». Отже, у нас все про мови! Щоб дізнатися більше про нас та наші численні навчальні інструменти, відвідай цю сторінку або зв'яжися з нами, щоб привітатися!